(097)954 37-38
Замовити дзвінок

Адис

 

Виробнича меблева компанія «Адіс» - сучасне підприємство, що динамічно розвивається. Має значний досвід у виробництві меблів, так як на ринку міцно закріпилася з 2010 року. Адіс - меблі Білої Церкви, виконується під замовлення, з різним рівнем складності, враховуючи всі побажання клієнта. Підприємство постійно розвивається, удосконалюючи технологію виробництва і розширюючи модельний ряд. На базі підприємства «Адіс» використовується якісне високотехнологічне обладнання. На виготовлення меблів на замовлення в Білій Церкві залучаються кваліфіковані та досвідчені майстри меблевого виробництва.
Основні потужності виробництва знаходяться в місті Біла Церква.

 

 

У виробництві використовуються виключно натуральні матеріали, застосовується креативний підхід в дизайнерських рішення, при цьому керуючись надійністю конструкції, що випускається. При оформленні меблів використовують поєднання різного роду матеріалу, що дозволяє зробити меблеві вироби більш цікавими, а варіації кольорової палітри Вас приємно здивують в Адіс (меблі біла Церква) за прийнятною ціновою політикою.


Компанія в роботі використовує екологічно чисті матеріали. Завжди йде на зустріч з приводу найкоротших термінів виконання замовлення, наскільки це дозволяє технологія.
Підприємство стрімко розвивається, що дозволяє розширити штат персоналу. Команда кваліфікованих фахівців надасть Вам інформацію з приводу тієї чи іншої продукції, а також порадять і змоделюють обстановку в квартирі, офісі або будинку.
Продукція компанії «Адіс» - великий асортимент меблів, що відрізняється стилем виконання, ціною, комплектацією. При виробництві меблів застосовують матеріали від передових світових виробників: плити ДСП, стільниці, скіналі, кухонні фасади, фурнітуру, розсувні системи, шафа-купе.

Звернувшись до нас та вибравши меблі від виробника «Адіс», Ви можете замовити офісні меблі, спальні, вітальні, кухні, дитячі а так само багато чого іншого. «Адіс» - надійна і комфортна меблі, які прослужать Вам протягом багатьох років.

 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: